O nás

Vítame Vás na našej novej webovej stránke

Voláme sa Nóra a Richard. Sme majiteľmi Chovateľskej stanice Rinora rosso perla.

Žijeme na Slovensku , v malej dedinke so svojimi psami. Pred pár rokmi, vďaka svojim kamarátom, sme sa zúčastnili na výstave psov, ktorá nás úplne uchvátila. Nebolo pochybné, že sa aj mi chceme zaoberať s plemennými psami a stať sa chovateľmi.

V detstve sme mali nemeckého bieleho špica stredného rastu, bol mojim miláčikom, ale vtedy som ešte netušila, že má toľko veľa plemien. Keď sme lepšie spoznali toto plemeno, zaľúbili sme sa do neho. Po dlhom vyhľadábaní, v roku 2013 sme kúpili prvého oranžového špica, ktorý sa volá Uwe. Stal sa rodinným miláčikom. Obľúbili sme si ho natoľko, že sme rozšírili skupinu. Na dnes sme šťastnými majiteľmi viacerych malých špicov. Založili sme chovateľskú stanicu a od vtedy niet zastavenia. Pravidelne chodievame na súťaže, dosahujeme výborné výsledky a snažíme sa budúcim majiteľom psov odovzdať kvalitné šteniatka.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať manželovi, ktorý mi veľa pomáha, je mojou oporou vo všetkom. Vďaka aj mojim chovateľským kamarátom, ktorý nám pomáhajú, od ktorých dostávame veľa dobrých rád.

N.